ROZCHOD

Rozchod je průchod peklem. Proto je dobré jít rychle, příliš se tam nerozhlížet a nezabydlovat. Rozchody patří k nejtěžším obdobím života člověka, ale jsou také největší příležitostí k tomu, si život opravit. Je to příležitost se vrátit na svou cestu z níž jsme pod vlivem lásky odbočili, vyjít ze slepých uliček, dohnat co jsme sami vůči sobě zanedbali či zmeškali. Je to šance znovu najít sama sebe, což ve vztahu nelze. Vztah je vždy kompromis. Pro lásku a milovaného člověka děláme kompromisy rádi a dobrovolně, přizpůsobujeme se, aby vše fungovalo, ale ztrácíme sebe.

Rozchod je příležitost se vrátit tam, kam patříme, stát se znovu sami sebou. Proto je dobré nespěchat do nového vztahu. Protruchlit se tím obdobím, ale pak se pustit do objevování sebe sama, do vyléčení zraněných částí své duše.

Rozchod je strašákem, ale také požehnáním. Něco v našem životě nebylo správně a nyní je čas a možnost  to opravit.

Hledat nového partnera když stojíme rozbití na hromádce suti, není dobrý nápad. Přitáhneme si člověka stejně  bolavého. Lépe se sice pláče v náruči jiného člověka, ale nevyléčená duše nemůže vytvořit zdravý vztah a tak to není fér vůči tomu, kdo nás konejší.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *